Dołącz do newslettera. Pomożemy Ci zrealizować cele treningowe!

Zapoznaj się z naszą ofertą

Metamorfozy

Ten projekt to trzymiesięczna podróż do nowego życia! Nieważne, czy celem jest utrata wagi, poprawa kondycji, czy lepsze zdrowie.

Treningi w parach

Potrzebujesz wsparcia kogoś bliskiego albo lubisz rywalizację? To rozwiązanie dla Ciebie. Nic tak nie motywuje jak wspólny cel!

Treningi indywidualne

Trening personalny, to absolutnie najskuteczniejsza droga do realizacji Twoich celów treningowych. Ćwicz pod okiem naszych trenerów.

Treningi funkcjonalne

Nasza oferta została stworzona z myślą o osobach w różnym wieku, o ich indywidualnym stylu życia i szerokim wachlarzu schorzeń.

Nasza misja

Jesteśmy grupą ludzi, którą łączy pasja do sportu i chęć pomagania innym w przekraczaniu Ich własnych barier. Od lat spełniamy marzenia o lepszej sylwetce, sprawniejszym ciele i o życiu w zgodzie ze sobą i w pełnej akceptacji.

Swoim Podopiecznym przekazujemy wiedzę, doświadczenie, motywację i energię do tego by każdego dnia ich życie stawało się coraz lepsze. Wierzymy, że każdy niezależnie od wieku jest w stanie osiągać swoje cele i z dnia na dzień stawać się lepszym człowiekiem. Chcemy byś każdego dnia czuł się młodziej. Byś był sprawniejszy i zdrowszy!

Pomożemy Ci wypracować zdrowe nawyki, które dadzą Ci nowe życie ! Zaufaj Nam, a nic już nie będzie takie jak przedtem.

Poznaj nasz zespół
Zobacz nasz klub
0
lat doświadczenia
0
godzin przeprowadzonych treningów
0
zadowolonych klientów

Strefa wiedzy

5 sposobów na uniknięcie efektu Jo-jo?

Z efektem jojo boryka się bardzo wiele osób, które podczas diety skutecznie zmniejszają wagę ciała. Chudniemy żeby z powrotem wrócić do poprzedniej wagi i tak w kółko. Jak zamknąć te błędne koło? Co należy [...]

5 sposobów na pozbycie się dolegliwości bólowych kręgosłupa

W dzisiejszych czasach większość społeczeństwa boryka się z problemem bólu kręgosłupa. Najczęściej ból odczuwamy w okolicy szyi i odcinka lędźwiowego.Jak myślisz, czym może to być spowodowane? Dlaczego kręgosłup boli?Rozwój gospodarki w czasie ostatniego wieku w [...]

Dlaczego na diecie muszę… tak dużo jeść?

Pozbądź się złudnego przekonania, że jeśli będziesz spożywać mniej posiłków, to schudniesz. Jest wprost przeciwnie - zapracowane osoby, które jedzą tylko jeden solidny posiłek, i to zwykle późnym popołudniem lub wieczorem, tyją!

Dane kontaktowe

Ul. Irlandzka 73
64-100 Leszno
Tel. 609 842 976

Obserwuj nas