Piotr Kirszke to trener z charyzmą i duszą. Jest rzetelny i wnosi swoją pasję i serce do pracy. Cenię go zwłaszcza za indywidualne podejście do człowieka. Pełen profesjonalizm, umiejętny dobór ćwiczeń pod kątem zamierzonych efektów. Wspaniała i miła atmosfera podczas treningów. Nigdy nie jest nudno, plan treningowy jest różnorodny. Ogrom wiedzy i doświadczenia Piotrka bardzo motywują do działania. Jest wspaniałą, profesjonalną niezwykle pomocną osobą. Przede wszystkim kocha to co robi, dzięki czemu niezwykle angażuje się w swoją pracę. Treningi z Nim to czysta przyjemność, a efekty są zdumiewające. Piotrka polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego i co najważniejsze skutecznego trenera osobistego.

Małgorzata El Chechny

Active Life to miejsce stworzone dla ludzi, którzy cenią u trenera profesjonalizm i ogromną wiedzę. Oprócz stałej opieki trenera, która daje poczucie totalnego bezpieczeństwa, w pakiecie dostajesz ogrom informacji i porad dotyczących konkretnie Twojej sylwetki i celu. Na sali nie ma kompromisów – wszystkie założenia zostają zrealizowane, niezależnie od poziomu marudzenia petenta. A efekty są tak szybkie, że nawet nie myślisz o zrezygnowaniu z treningów.

Zdecydowanie polecam!

Karol Krajewski

Świetne miejsce, świetny klimat – w którym największy nacisk położony jest na jakość oraz zadowolenie klienta. Aurę tę tworzą pracownicy jak i oczywiście społeczność. Niegdyś, nie odważyłbym się zacząć trenować cokolwiek – ze względu na dystans, opory – dzisiaj – każdy wolny czas bardzo chętnie spędzam właśnie w lokalnej siłowni – za sprawą miłego i bezinteresownego wsparcia ludzi. Gorąco polecam Wszystkim tym, którzy w życiowym biegu zaniedbują ciało, a co za tym idzie – zdrowego ducha! Solidne 5 gwiazdek.

Krzysztof Kurzawski

Słowami raczej trudno opisać powód, dla którego daje 5 gwiazdek – w tym miejscu się działa a słów braknie gdy widzi się efekty ACTIVEnej pracy. Tu efektywny trening ciała przeplata się z umysłowym cardio co w rezultacie doprowadza do doskonałych rezultatów. Możecie mi tylko pozazdrościć, że trafiłam do najlepszych trenerów jakich miałam okazję poznać w moim całym LIFE.

Gosia Rokicka

Przygodę z studio treningu Active Life zaczęłam we wrześniu 2018 roku .Co mogę powiedzieć? Nie mogłam trafić lepiej trener Piotr to profesjonalista w każdym calu . Dzięki treningom poprawiło się samopoczucie oraz to co najważniejsze spadła waga aż o 30 kg. Gorąco polecam.

Elwira Raczak

Siedzący tryb życia, ciągły stres i nieustanny nawał pracy przez ostatnie kilka lat zrobiły swoje z moją sylwetką. Dodatkowo zaburzenia ruchu i postawy, które są wynikiem porażenia mózgowego nie zachęcały mnie do podjęcia walki o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie. Pewnego dnia postanowiłam powiedzieć „dość” i zaczęłam rozglądać się za efektywnymi i trwałymi sposobami na poprawę własnego samopoczucia i zdrowia. Rozpoczynając współpracę z Piotrem już po pierwszym treningu zrozumiałam, że słowa ” nie dam rady, nie umiem, nie chcę mi się” nie istnieją. Serce, które wkłada w każdy trening podczas naszej współpracy sprawiło, że zaraził mnie swoją pasją, pozytywnym myśleniem, a jego motywacja pozwoliła mi uwierzyć w siebie. Mimo tego, że jeszcze ogromna praca przede mną z dnia na dzień widzę poprawę fizyczną jak i psychiczną. Ćwiczenia stały się dla mnie zastrzykiem pozytywnej energii i prawdziwą przyjemnością.

Olga Marciniak

Do Studia Active Life „wepchnęła” mnie przyjaciółka. Szukałam (no dobra – udawałam, że szukam) właściwej osoby, która przywróci mi radość z biegania utraconą przez szereg następujących po sobie kontuzji i pomoże pozbyć się balastu, który nie wiadomo kiedy obrósł moje uda, pośladki i talię w czasie, kiedy zamiast biegać leczyłam kolejne bolące miejsca. Piotr już w trakcie konsultacji znalazł moje słabe strony, które były przyczyną kontuzji. No i pyk, po 4 miesiącach systematycznych treningów mogłam pobiec moje pierwsze od dawna zawody. Bez bólu w stopie, kolanie, plecach i gdzie tam jeszcze może boleć. Co prawda balast jeszcze jest, ale za to coraz mniejszy (pomału, pomału do celu). Choć trening z Piotrem to hektolitry potu to na prawdę warto. W trakcie zajęć Piotr poświęca podopiecznemu 100% swojego czasu i uwagi – to jest dla mnie dodatkowa motywacja. No i jest wyjątkowo cierpliwy korygując powtarzane przeze mnie błędy (nie tylko te na sali, ale też w jadłospisie;) ). Bardzo dziękuję i zdecydowanie polecam ekipę Studio treningu Active Life!!!!

Ewa Toboła

Gdy dwa miesiące temu pierwszy raz w życiu przekroczyłam progi siłowni wszystko wydawało mi się trudne, skomplikowane i nie do przejścia. Problemy z kolanem i tarczycą od dłuższego czasu dawały mi się we znaki, odbijając się na samopoczuciu i wadze. Dość spontanicznie podjęłam decyzję o wzięciu udziału w otwartym treningu personalnym, choć myśl o rozpoczęciu aktywności fizycznej towarzyszyła mi długo. Obawy przed tym, że nie dam rady i nie wystarczy mi wytrwałości długo powstrzymywały mnie przed działaniem. Przed treningiem miałam masę wątpliwości i obaw, które Piotr cierpliwie i wyczerpująco rozwiewał – przed pierwszym treningiem i w czasie każdego następnego. W czasie treningu można czuć się bezpiecznie, dbałość o dokładność wykonywanych ćwiczeń i spora dawka motywacji sprawiają, że bez kontuzji pokonuje się swoje bariery, fizyczne, ale też psychiczne. Dziś wiem, że mogę więcej niż kiedykolwiek myślałam. Razem z siłą rośnie radość z treningów, a wcześniejsze obawy i centymetry tu i ówdzie znikają. Długa droga jeszcze przede mną, ale wiem, że dobrze trafiłam, jestem pod opieką ludzi z wiedzą, pasją i zaangażowaniem, więc tym razem się uda. Polecam i dziękuję.

Anna Siecla