fbpx

Referencje

Piotr Kirszke to trener z charyzmą i duszą. Jest rzetelny i wnosi swoją pasję i serce do pracy. Cenię go zwłaszcza za indywidualne podejście do człowieka. Pełen profesjonalizm, umiejętny dobór ćwiczeń pod kątem zamierzonych efektów. Wspaniała i miła atmosfera podczas treningów. Nigdy nie jest nudno, plan treningowy jest różnorodny. Ogrom wiedzy i doświadczenia Piotrka bardzo motywują do działania. Jest wspaniałą, profesjonalną niezwykle pomocną osobą. Przede wszystkim kocha to co robi, dzięki czemu niezwykle angażuje się w swoją pracę. Treningi z Nim to czysta przyjemność, a efekty są zdumiewające. Piotrka polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego i co najważniejsze skutecznego trenera osobistego.

Małgorzata El Chechny

Daję 10 gwiazdek na 5 możliwych. Z Piotrem trenuję jakieś 2,5 roku… to chyba mówi samo za siebie? Przecież nikt nie zostaje tyle czasu w miejscu i z trenerem, który nie spełnia oczekiwań? Piotr jest na 1000 procent profesjonalny, zawsze poświęca 100 procent swojej uwagi podopiecznemu… nigdy nie zdarzyło się, żeby w trakcie treningu rozpraszał swoją uwagę na coś innego niż ćwiczenia podopiecznego. Potrafi motywować do przekraczania swoich możliwości, ale doskonale wie, kiedy odpuścić. I choć na każdy trening idę ze strachem, co też tym razem wymyśli, w trakcie treningu czasami powiem (hmmm… krzyknę) coś niecenzuralnie (Piotr udaje, że nie słyszy), to po treningu zawsze wiem, że wrócę:)

Ewa Toboła

Studio Treningu Personalnego Active Life jest miejscem pełnym profesjonalizmu i kompetencji w dziedzinie wychowania fizycznego oraz zdrowego odżywiania. Treningi prowadzone przez Pana Piotra są pełne motywacji i zaangażowania 💪👍 Podczas treningów skupienie trenera skierowane jest na poprawności i bezpieczeństwie wykonywanych ćwiczeń. Pozytywnym zaskoczeniem jest przekazywana wiedza podczas treningów, która daleko wykracza poza poziom oczekiwań. Dieta przygotowana przez Panią Natalię powstała w oparciu o wywiad otwarty na sugestie dotyczące ulubionych i niechcianych posiłków, dzięki czemu plan odżywiania został skrojony na moją miarę 🙂 😊 Dziękuję bardzo i szczerze polecam cały zespół!!!

Dariusz Kaliski

Jestem mile zaskoczona wspaniałym kontaktem trenerów z podopiecznymi. Od dawna chciałam dołączyć do grona Active Life,jednak miałam ograniczone możliwości czasowe- dzięki dołączeniu do Klubu Active Life mogę ćwiczyć w dogodnych dla mnie momentach dnia, zarówno od rana,jak i wykorzystując spokojniejszy wieczór, lub drzemkę dzieci 😉 Posty dodawane na stronie są ciekawe, życiowe i stanowią bardzo dobrą bazę - zwłaszcza dla osób początkujących,jak ja. Trenerzy pilnują i czuwają nad wykonaniem zadań, ale też są niezwykle wyrozumiali, co chwyta za serducho. Działam-małymi krokami,ale dzięki Wam ciągle do przodu !

Karolina Dworniczak

Z całego serca mogę polecić każdemu treningi personalne w studio Active Life. Bardzo dużo motywacji,super atmosfera więc na treningi chodzi się z uśmiechem i chęcią,pełen profesjonalizm co za tym idzie bardzo dużo wiedzy przekazanej podopiecznym i niemożliwe staje się możliwe! 😊

Anna

Trenowałam z Natalią rok. Chciałam osiągnąć wymarzoną wagę, aby w dniu ślubu czuć się najpiękniej. i dzięki active life udało się to. Waga i centymetry w obwodach poszły w dól, kondycja się poprawiła, czułam więcej energii i w ogóle jakby 10 lat młodziej. Cenię profesjonalizm, rozmowę z klientem, miłą atmosferę, różnorodność ćwiczeń, doradztwo a przede wszystkim dawanie meeegaaa motywacji. Tylko actve life.

Jagoda Lasik

Natalia w swojej pracy łączy profesjonalizm, zaangażowanie, pasję, indywidualne podejście do podopiecznego , fachową wiedzę, motywację i poczucie humoru. Każdy trening to ogromna porcja wysiłku i endorfin, a satysfakcja po treningu – gwarantowana!!! Razem z Natalia przez prawie rok czasu udało mi się pozbyć ponad 20kg i mnóstwo centymetrów . Zaczęłam podobać się sama sobie i utwierdziłam w przekonaniu, że chcieć to móc. Nie ma rzeczy niemożliwych. Na każdy trening przychodziłam z przyjemnością, bo wiedziałam, że wychodząc z niego będę mieć jeszcze więcej chęci do działania. Studio mogę polecić każdemu ze 100% przekonaniem, że się nie zawiedziecie.

Gosia Wachowiak

Z całego serca polecam Studio Active Life i całą jego załogę. Treningi odbywają się w kameralnej i miłej atmosferze. Piotr jest znakomitym trenerem z dużym poczuciem humoru Zwraca uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy błąd. Daje bardzo dużo motywacji, której czasem brakuje. Niekiedy jest ciężko i brakuje siły ale Piotr dobrze zna możliwości podopiecznych co skutecznie pokazuje w ułożonym planie treningowym. Jest odporny na marudzenia i bardzo cierpliwy, u niego nie ma rzeczy nie do wykonania. Z przyjemnością idę na trening a w głowie rodzi się pytanie "czym Piotr dziś zaskoczy"

Daria Loman

Po moich licznych wędrówkach po różnych klubach i siłowniach nareszcie trafiłam na swoje miejsce. Komfort na wysokim poziomie. Dobrze jest czuć że trener wie o czym mówi a także potrafi słuchać a dobrze dobrany plan treningowy przynosi efekty! Cenię sobie również wszystkie dodatkowe wskazówki które otrzymuje na maila. Piotr naprawdę jest odpowiednim człowiekiem w odpowiednim miejscu. Szukasz dobrego przewodnika do zmian których potrzebujesz skontaktuj się z Nim. Polecam!

Małgorzata

Świetne miejsce dla osób wracających do formy po kontuzjach. Trenerowi można w pełni zaufać, posiada dużą wiedzę (co się obecnie bardzo rzadko zdarza wśród trenerów personalnych). Jest wymagający, ale potrafi solidnie zmotywować do wysiłku. Uczy jak nie zrobić sobie krzywdy przy powrocie do aktywności. Na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekać. Wystarczył miesiąc, żeby pozbyć się bólu i zauważyć spore zmiany.

Joanna Grygier

Piotrka znam już parę ładnych lat. Często pokazywał mi nowe sposoby jak urozmaicić mój trening siłowy żeby w jak najbardziej skuteczny sposób poprawić swoje wyniki siłowe. Za każdym razem zaskakiwał mnie nowymi sposobami ćwiczenia, które ku mojemu zdziwieniu były bardzo skuteczne . Większą współpracę z Piotrkiem zacząłem w styczniu 2019 roku. Zgłosiłem się do niego ponieważ zaczęły mi dokuczać problemy związane z nie do końca umiejętnym i poprawnym dźwiganiem co skutkowało bólami barku, kolan czy dolnej części pleców. Po konsultacji z Piotrkiem i przeprowadzeniem kilku treningów każdego dnia bóle były coraz słabsze, moja technika podnoszenia stała się coraz lepsza a dzięki temu ciężar z którymi miałem problem stały się lżejsze. Teraz kończąc ciężki trening wracam do domu bez żadnych bóli i mogę normalnie funkcjonować. Serdecznie POLECAM

Paweł Dolaciński

Siedzący tryb życia, ciągły stres i nieustanny nawał pracy przez ostatnie kilka lat zrobiły swoje z moją sylwetką. Dodatkowo zaburzenia ruchu i postawy, które są wynikiem porażenia mózgowego nie zachęcały mnie do podjęcia walki o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie. Pewnego dnia postanowiłam powiedzieć „dość” i zaczęłam rozglądać się za efektywnymi i trwałymi sposobami na poprawę własnego samopoczucia i zdrowia. Rozpoczynając współpracę z Piotrem już po pierwszym treningu zrozumiałam, że słowa ” nie dam rady, nie umiem, nie chcę mi się” nie istnieją. Serce, które wkłada w każdy trening podczas naszej współpracy sprawiło, że zaraził mnie swoją pasją, pozytywnym myśleniem, a jego motywacja pozwoliła mi uwierzyć w siebie. Mimo tego, że jeszcze ogromna praca przede mną z dnia na dzień widzę poprawę fizyczną jak i psychiczną. Ćwiczenia stały się dla mnie zastrzykiem pozytywnej energii i prawdziwą przyjemnością.

Olga Marciniak

hmm.... Moja przygoda z Natalia zaczęła się przypadkowo przeglądając fb. Napisałam, nastąpił wywiad a następnie treningi. Jestem po 10 treningach z Natalia i uważam że poziom wiedzy jaki ona posiada jesz ogromny. Nigdy bym nie pomyślała że trenując trzeba umieć oddychać. Ona tego cały czas mnie uczy a oddech podczas treningu jest bardzo ważny. Jej zaangażowanie w każdy trening jest na wysokim poziomie. To ona motywuje mnie co ćwiczeń i ciągle powtarza "Ćwicz! Bo będą jędrne poślady" Ćwiczyłam już wiele razy ale tak jak teraz z Natalia to jeszcze nigdy. Samemu ćwicząc nie wiesz kiedy napiąć brzuch, czy pośladki a ona tego wszystkiego pilnuje i cały czas motywuje. Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%

Natalia Makowska

Natalia w swojej pracy łączy profesjonalizm, zaangażowanie, pasję, indywidualne podejście do podopiecznego , fachową wiedzę, motywację i poczucie humoru. Każdy trening to ogromna porcja wysiłku i endorfin, a satysfakcja po treningu – gwarantowana!!! Razem z Natalia przez prawie rok czasu udało mi się pozbyć ponad 20kg i mnóstwo centymetrów . Zaczęłam podobać się sama sobie i utwierdziłam w przekonaniu, że chcieć to móc. Nie ma rzeczy niemożliwych. Na każdy trening przychodziłam z przyjemnością, bo wiedziałam, że wychodząc z niego będę mieć jeszcze więcej chęci do działania. Studio mogę polecić każdemu ze 100% przekonaniem, że się nie zawiedziecie.

Rita Kończak

Active Life to miejsce stworzone dla ludzi, którzy cenią u trenera profesjonalizm i ogromną wiedzę. Oprócz stałej opieki trenera, która daje poczucie totalnego bezpieczeństwa, w pakiecie dostajesz ogrom informacji i porad dotyczących konkretnie Twojej sylwetki i celu. Na sali nie ma kompromisów – wszystkie założenia zostają zrealizowane, niezależnie od poziomu marudzenia petenta. A efekty są tak szybkie, że nawet nie myślisz o zrezygnowaniu z treningów. Zdecydowanie polecam!

Karol Krajewski

Treningi w studio Active Life to sama przyjemność Od 2 miesięcy trenuje pod okiem Natalii i jestem bardzo zadowolona z efektów Natalia jest stanowcza i bardzo pilnuje swoich podopiecznych aby ćwiczenia były wykonywane poprawienie technicznie i motywuje do działania co jest bardzo ważne aby trening był efektywny. Polecam całym sercem

Sylwia

Active Life ma profesjonalnych instruktorów,którzy mobilizują do ćwiczeń a co za tym idzie i są efekty. Dzięki nim zmieniamy nawyki żywieniowe, stajemy się konsekwentni.w swoich ćwiczeniach .potrafią zmobilizować oraz stwarzają miłą atmosferę. Dziękujemy że jesteście

Anita Koszołko

Przygodę z studio treningu Active Life zaczęłam we wrześniu 2018 roku .Co mogę powiedzieć? Nie mogłam trafić lepiej trener Piotr to profesjonalista w każdym calu . Dzięki treningom poprawiło się samopoczucie oraz to co najważniejsze spadła waga aż o 30 kg. Gorąco polecam.

Elwira Raczak

Profesjonalne podejście, przyjemna atmosfera, ćwiczenia dostosowane do możliwości, dokładne odpowiedzi na zadane pytania. Z każdym treningiem coraz lepsze efekty, coraz większa motywacja i ochota na więcej. Za każdym razem wychodziłam wymęczona, ale mega zadowolona ważne żeby chcieć i się nie poddać, a trenerzy zajmą się resztą. nie była to moja pierwsza siłownia, ale ta zdecydowanie najlepsza. POLECAM

Martyna Jurczak

Kolejny miesiąc za mną, pomimo, że lekko nie było .. zresztą nadal nie jest :O to chce się być na kolejnych treningach, po których poziom endorfin się podnosi i jest motywacja na dalsze dni i walkę o lepsze samopoczucie i zdrowie. Polecam każdemu!. Bardzo dobry kontakt, w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości Piotr służy pomocą i fachową wiedzą. Doradzi a jak trzeba to postawi do pionu 😀 Polecam i walczę dalej 🙂 🙂 🙂

Monika Jakubowska

Active Life to super miejsce😀, gorąco polecam👍👍, trener Piotrek ma zawsze indywidualne podejście do osoby, treningi są bardzo motywujące i zawsze wychodzę mimo zmęczenia mega zadowolona. Pełen profesjonalizm!

Zyta Sprutta