Przywrócimy i utrzymamy prawidłowy zakres ruchomości w stawach.

Oferta, którą przygotowaliśmy została stworzona z myślą o osobach w różnym wieku, o ich indywidualnym stylu życia i szerokim wachlarzu schorzeń. Holistyczne podejście pozwala otoczyć opieką naszych podopiecznych, jednocześnie pamiętając o ich potrzebach i możliwościach.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Przykładamy wagę do nauki prozdrowotnych nawyków,
  • Promujemy aktywny tryb życia,
  • Rozpowszechniamy wiedzę o profilaktyce.

Dla kogo jest nasza oferta?

  • Jeśli potrzebujesz rehabilitacji, chcesz zwalczyć uporczywy ból, zapobiec nawrotom dolegliwości lub poprawić sprawność fizyczną swojego organizmu?

Jak działamy?

  • Oferujemy połączenie treningu funkcjonalnego z elementami fizjoterapii. Przywrócimy i utrzymamy prawidłowy zakres ruchomości w stawach. Dobierzemy odpowiednie ćwiczenia wzmacniające i rozluźniające.
  • Postaramy się o szybszy powrót do zdrowia po kontuzjach i urazach. To wszystko zostanie poprzedzone szczegółowym wywiadem, po to by móc dopasować odpowiednią terapię do Twoich potrzeb i możliwości.
  •  Masaż kręgosłupa Metoda terapeutyczna, która jest powszechnie stosowana w fizjoterapii. Idealna forma rehabilitacji, która może być uzupełnieniem treningu. Masaż ma działanie przeciwbólowe i rozluźniające.
  • Wpływa na wiele układów w organizmie człowieka. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, dostarcza tlen do wszystkich komórek organizmu. Polepsza wygląd skóry, poprzez szybszy metabolizm komórkowy. Wpływa na lepsze trawienie. Zmniejsza ból i zmęczenie mięśni, dzięki relaksacji włókien mięśniowych. Poprawia ruchomość stawów. To tylko kilka z korzyści jakie oferuje masaż. Jest ich o wiele więcej. Zapraszamy do wizyty w naszym studio!

Dołącz do newslettera i odbierz 10% zniżki na zakup pierwszego pakietu treningowego!

Opinie o nas

Słowami raczej trudno opisać powód, dla którego daje 5 gwiazdek – w tym miejscu się działa a słów braknie gdy widzi się efekty ACTIVEnej pracy. Tu efektywny trening ciała przeplata się z umysłowym cardio co w rezultacie doprowadza do doskonałych rezultatów. Możecie mi tylko pozazdrościć, że trafiłam do najlepszych trenerów jakich miałam okazję poznać w moim całym LIFE.

Gosia Rokicka

Przygodę z studio treningu Active Life zaczęłam we wrześniu 2018 roku .Co mogę powiedzieć? Nie mogłam trafić lepiej trener Piotr to profesjonalista w każdym calu . Dzięki treningom poprawiło się samopoczucie oraz to co najważniejsze spadła waga aż o 30 kg. Gorąco polecam.

Elwira Raczak
Przeczytaj pozostałe referencje

Ul. Irlandzka 73
64-100 Leszno
Tel. 609 842 976