Natalia Kirszke

Nazywam się Natalia Kirszke, jestem instruktorka fitness, pasjonatką zdrowego stylu życia, miłośniczką treningu siłowego oraz trenerem personalnym. Na co dzień pomagam kobietom na terenie Leszna w osiąganiu celów treningowych, sylwetkowych, zdrowotnych poprzez wprowadzenie aktywności fizycznej w ciągu dnia i wyrabianie długotrwałych nawyków pomagających zagościć w naszym życiu na co dzień. Wspieram  kobiety, które w natłoku codziennych obowiązków chcą na nowo poczuć się atrakcyjne, spełniać się jako kobiety, wyrobić nawyk aktywności fizycznej,  jak również każdej osobie, która chce dobrze czuć się w swoim ciele.

Podczas pracy z podopiecznymi kładę szczególny nacisk na odpowiednią technikę ćwiczeń, poprawny oddech przeponowy oraz na dopasowanie planu  do stylu życia co pozwala  osiągnąć zamierzone rezultaty. Dzięki temu oboje mamy pewność, że efekty przychodzą w najszybszym możliwym czasie. Podopieczni czują się zdrowsi, sprawniejsi , szczuplejsi  i odczuwają więcej radości na co dzień.

Podjęłam się pracy jako trener personalny, ponieważ wiem z własnego doświadczenia jak ciężko zmobilizować się do codziennej aktywności fizycznej , do osiągnięcia zamierzonych celów. Chcę, żeby treningi pod moim okiem pozwoliły na wypracowanie odpowiednich nawyków przy okazji pracy w przyjemnej atmosferze.  Robiąc to chce swoją osobistą pasją dzielić się i zarażać do aktywności , która z biegiem czasu przynosi bardzo wiele korzyści.

Piotr Kirszke

Jestem trenerem personalnym z pięcioletnim doświadczeniem popartym kwalifikacjami oraz uprawnieniami. Swoją wiedzę z zakresu treningu i dietetyki wciąż poszerzam poprzez szkolenia, książki i publikacje naukowe. Trening personalny to trening, podczas którego pracuję tylko z jedną osobą w taki sposób, by szybko osiągnęła ona zamierzone rezultaty. Trenuje z osobami chcącymi zredukować tkankę tłuszczową jak i poprawić wygląd swojego ciała.

Pragnę w taki sposób posługiwać się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem, aby w możliwie najlepszy i zdrowy sposób osiągać zamierzone cele podopiecznych budując w nich silniejszą motywację. Dzięki treningom ze mną nie tylko osiągniesz wymarzoną sylwetkę, ale również nauczyć się jak dbać o swoje ciało mając przy tym 100% satysfakcję. Pomagam ludziom spełniać ich marzenia, robię to co kocham. Cieszy mnie to jak ludzie poprzez zmianę wyglądu i nawyków żywieniowych zmieniają swoje życie na lepsze czerpiąc z niego pełnymi garściami.

Paweł Kirszke

Nazywam się Paweł Kirszke jestem pasjonatem sportów siłowych i sylwetkowych oraz zdrowego odżywiania i jestem trenerem personalnym. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem treningów personalnych w studiu treningowym Active Life w Lesznie, gdzie zajmuje się prowadzeniem podopiecznych w długotrwałym procesie w skład którego wchodzi zmiana stylu życia, oraz sposobu odżywiania, tak bym pomógł im zrealizować swoje cele. Na co dzień współpracuje z osobami, które chcą zmienić swoją sylwetkę w bezpieczny sposób, oraz zadbać o zdrowy styl życia i dobrze czuć się w swoim ciele, oraz które mają dość spoglądania w lustro i ciągłym zamartwianiu się że moja sylwetka jest nie do zaakceptowania dla samego siebie jak również z osobami , które dzięki aktywności fizycznej chcą zrobić coś dla siebie i wyrobić sobie zdrowe nawyki.

Podczas współpracy z moimi podopiecznymi staram się by czuli się komfortowo i nie zamartwiali się sprawami życia codziennego, zapewniając im przyjazną atmosferę, która sprzyja rozwojowi ciała i ducha, a dzieci również włączają się do treningu i chętnie biorą w nim udział. Dzięki takiemu prowadzeniu następują zmiany w sylwetce, które następują bez udziału kontuzji, oraz z zdrowym podejściem do tematu treningu. Nie tylko zmienia się nastawienie ale ogólna chęć do życia i ciągłego progresu.

Robię to dlatego,  że jestem pasjonatem zdrowego odżywiania, treningu siłowego, oraz całego procesu zmian, które zachodzą podczas treningu. Motywuje mnie to jak podopieczni dają z siebie wszystko na treningach i walczą z swoimi przeciwnościami. W ciężkich chwilach to oni są moim motorem napędowym bo widząc jak są zaangażowani daje mi to ogrom satysfakcji i radość do dalszego działania. Jeśli chcesz żebym ci pomógł poznać mnie bliżej, przyjdź do mnie na bezpłatną konsultacje. Zapraszam na treningi razem możemy więcej.

Agnieszka Bojańska

Fizjoterapeutka/trener medyczny– absolwentka fizjoterapii studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Absolutna pasjonatka swojego zawodu, zafascynowana możliwościami jakie kryje w sobie ludzkie ciało. Do każdego człowieka podchodzi indywidualnie i holistycznie gdyż uważa, że ten sam problem u wielu ludzi może występować z różnych powodów. Za pomocą terapii manualnej i treningu oraz zwiększania świadomości higieny życia eliminuje przyczynę dolegliwości, by na dobre zażegnać problem. Stuprocentowa optymistka, zmotywowana do osiągnięcia wymarzonych celów. Od najmłodszych lat interesuje ją sport. Jako dziecko brała udział w licznych zawodach lekkoatletycznych. Po dziś dzień jest aktywną osobą, która zakochała się w sportach zimowych. Swój wolny czas uwielbia spędzać w górach, jeżdżąc na snowboardzie. Specjalizuje się w: – fizjoterapii – treningu funkcjonalnym – terapii manualnej – kinesiotapingu – gimnastyce korekcyjnej.