fbpx

Trenerzy

Aleksandra Miszczyk

Jestem właścicielem studia Active Life, instruktorką fitness, dietetykiem, pasjonatką zdrowego stylu życia, miłośniczką treningu siłowego oraz trenerem personalnym EMS. Na co dzień pomagam kobietom na terenie Leszna w osiąganiu celów treningowych, sylwetkowych, zdrowotnych poprzez wprowadzenie aktywności fizycznej w ciągu dnia i wyrabianie długotrwałych nawyków pomagających zagościć w naszym życiu na co dzień.

Wspieram kobiety, które w natłoku codziennych obowiązków chcą na nowo poczuć się atrakcyjne, spełniać się jako kobiety, wyrobić nawyk aktywności fizycznej, jak również każdej osobie, która chce dobrze czuć się w swoim ciele.

Podczas pracy z podopiecznymi kładę szczególny nacisk na odpowiednią technikę ćwiczeń, poprawny oddech przeponowy oraz na dopasowanie planu do stylu życia co pozwala osiągnąć zamierzone rezultaty. Dzięki temu oboje mamy pewność, że efekty przychodzą w najszybszym możliwym czasie.

Podopieczni czują się zdrowsi, sprawniejsi , szczuplejsi i odczuwają więcej radości na co dzień.

Podjęłam się pracy jako trener personalny, ponieważ wiem z własnego doświadczenia jak ciężko zmobilizować się do codziennej aktywności fizycznej, do osiągnięcia zamierzonych celów. Chcę, żeby treningi pod moim okiem pozwoliły na wypracowanie odpowiednich nawyków przy okazji pracy w przyjemnej atmosferze. Robiąc to chce swoją osobistą pasją dzielić się i zarażać do aktywności, która z biegiem czasu przynosi bardzo wiele korzyści.

Daniel Michalak

Jestem właścicielem studia Active Life, trenerem personalnym z dziesięcioletnim doświadczeniem popartym kwalifikacjami oraz uprawnieniami. Swoją wiedzę z zakresu treningu i dietetyki wciąż poszerzam poprzez szkolenia, książki i publikacje naukowe. Trening personalny to trening, podczas którego pracuję tylko z jedną osobą w taki sposób, by szybko osiągnęła ona zamierzone rezultaty. Trenuje z osobami chcącymi zredukować tkankę tłuszczową jak i poprawić wygląd swojego ciała.

Pragnę w taki sposób posługiwać się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem, aby w możliwie najlepszy i zdrowy sposób osiągać zamierzone cele podopiecznych budując w nich silniejszą motywację. Dzięki treningom ze mną nie tylko osiągniesz wymarzoną sylwetkę, ale również nauczyć się jak dbać o swoje ciało mając przy tym 100% satysfakcję. Pomagam ludziom spełniać ich marzenia, robię to co kocham. Cieszy mnie to jak ludzie poprzez zmianę wyglądu i nawyków żywieniowych zmieniają swoje życie na lepsze czerpiąc z niego pełnymi garściami.