fbpx

Trenerzy

Natalia Kirszke

Nazywam się Natalia Kirszke, jestem instruktorka fitness,dietetykiem, pasjonatką zdrowego stylu życia, miłośniczką treningu siłowego oraz trenerem personalnym EMS. Na co dzień pomagam kobietom na terenie Leszna w osiąganiu celów treningowych, sylwetkowych, zdrowotnych poprzez wprowadzenie aktywności fizycznej w ciągu dnia i wyrabianie długotrwałych nawyków pomagających zagościć w naszym życiu na co dzień.

Wspieram kobiety, które w natłoku codziennych obowiązków chcą na nowo poczuć się atrakcyjne, spełniać się jako kobiety, wyrobić nawyk aktywności fizycznej, jak również każdej osobie, która chce dobrze czuć się w swoim ciele.

Podczas pracy z podopiecznymi kładę szczególny nacisk na odpowiednią technikę ćwiczeń, poprawny oddech przeponowy oraz na dopasowanie planu do stylu życia co pozwala osiągnąć zamierzone rezultaty. Dzięki temu oboje mamy pewność, że efekty przychodzą w najszybszym możliwym czasie.

Podopieczni czują się zdrowsi, sprawniejsi , szczuplejsi i odczuwają więcej radości na co dzień.

Podjęłam się pracy jako trener personalny, ponieważ wiem z własnego doświadczenia jak ciężko zmobilizować się do codziennej aktywności fizycznej, do osiągnięcia zamierzonych celów. Chcę, żeby treningi pod moim okiem pozwoliły na wypracowanie odpowiednich nawyków przy okazji pracy w przyjemnej atmosferze. Robiąc to chce swoją osobistą pasją dzielić się i zarażać do aktywności, która z biegiem czasu przynosi bardzo wiele korzyści.

Piotr Kirszke

Jestem właścicielem studia Active Life, trenerem personalnym z dziesięcioletnim doświadczeniem popartym kwalifikacjami oraz uprawnieniami. Swoją wiedzę z zakresu treningu i dietetyki wciąż poszerzam poprzez szkolenia, książki i publikacje naukowe. Trening personalny to trening, podczas którego pracuję tylko z jedną osobą w taki sposób, by szybko osiągnęła ona zamierzone rezultaty. Trenuje z osobami chcącymi zredukować tkankę tłuszczową jak i poprawić wygląd swojego ciała.

Pragnę w taki sposób posługiwać się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem, aby w możliwie najlepszy i zdrowy sposób osiągać zamierzone cele podopiecznych budując w nich silniejszą motywację. Dzięki treningom ze mną nie tylko osiągniesz wymarzoną sylwetkę, ale również nauczyć się jak dbać o swoje ciało mając przy tym 100% satysfakcję. Pomagam ludziom spełniać ich marzenia, robię to co kocham. Cieszy mnie to jak ludzie poprzez zmianę wyglądu i nawyków żywieniowych zmieniają swoje życie na lepsze czerpiąc z niego pełnymi garściami.

Anna Matusz

Jestem Ania

W studio Active Life zajmuję się fizjoterapią kobiet i biegaczy. Ponadto prowadzę treningi personalne i EMS.

W fizjoterapii skupiam się na tym by rozwiązać Twój problem z jakim do mnie przychodzisz, w sposób holistyczny, współpracując z lekarzami, dietetykami i innymi fizjoterapeutami.

Prowadząc treningi całą swoją uwagę skupiam na Tobie i poprawności wykonywanych ćwiczeń. Treningi w współpracy ze mną przyniosą Ci satysfakcję i pozwolą Ci zrealizować Twoje cele.

Dzięki kompleksowemu podejściu z jakim się utożsamiam zyskasz harmonię i równowagę swojego organizmu. Pomoże Ci to popracować nad poczuciem własnej wartości, a tym samym odzyskasz siebie i swoją kobiecość.

Ta forma pracy z Tobą sprawia, że to co robię daje mi satysfakcję i dzięki temu wiem, że jestem we właściwym miejscu.

W wolnym czasie lubię jeść paczki…

Od zawsze jestem związana ze sportem, jakbym urodziła się w legginsach.

Lubię sporty ekstremalne, boks, pole dance. Interesuję się motoryzacją, pieczeniem ciast, przez co mam słabość do słodkich rzeczy…

Nie pozostaje Ci nic innego jak umówić się ze mną na konsultacje, czyli Twoją bratnią duszą.

Justyna Jabłońska

Mam na imię Justyna, jestem trenerem personalnym i dietetykiem.

Swoją wiedzę z zakresu treningu i dietetyki poszerzam ciągle poprzez kursy oraz szkolenia.

W Studio Active life prowadzę treningi EMS i personalne, a także służę wsparciem w aspekcie zdrowego odżywiania.

Swoją przygodę z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia rozpoczęłam 13 lat temu, co do dziś jest moim nawykiem. Czas wolny lubię spędzać aktywnie na świeżym powietrzu. Lubię również eksperymentować w kuchni modyfikując przeróżne dania szczególnie ciasta.

Poprzez swoje osobiste doświadczenia oraz zdobytą wiedzę pragnę pomagać Ci osiągnąć efekty o jakich marzysz. Specjalizuję się w treningu redukcyjnym.

Przychodząc do mnie na treningi zredukujesz zbędną tkankę tłuszczową, poprawisz nie tylko wygląd swojego ciała, ale i zadbasz o lepszą kondycję.

Dzięki wspólnym treningom będziesz pełna energii, poprawisz wygląd swojego ciała i staniesz się bardziej pewna siebie.

W pracy stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście do każdej podopiecznej. Jestem Twoim wsparciem w trudnych momentach. Do zobaczenia na sali treningowej.