fbpx

Umów się na konsultację

Trening Próbny - tylko 99 zł

Jeśli chcesz przetestować nasze zajęcia przed podjęciem decyzji o treningach w naszym studio Active Life EMS, mamy dla Ciebie atrakcyjny i niezobowiązujący trening próbny za 99 zł. W ramach tego treningu będziesz miał/a okazję doświadczyć naszej atmosfery, spotkać naszych instruktorów oraz poznać różnorodność naszych zajęć.

Podczas treningu próbnego:

  • Przeprowadzimy konsultację trenerską,
  • Wykonamy analizę składu ciała,
  • Pokażemy Ci trening EMS.

Więcej o naszych treningach i zajęciach grupowych EMS dowiesz się tutaj: ZAPISZ SIĘ NA TRENING PRÓBNY

Zobacz jak wygląda studio i poczuj atmosferę Active Life! Dołącz do naszej społeczności i zaobserwuj nas na INSTAGRAMIE 

KARNETY - sprawdź ofertę

Do wyboru masz karnety:

  • treningi indywidualne – treningi 1:1 – 130 zł za jedną sesję
  • treningi w dwuosobowe (w parze) – trenując z osobą towarzyszącą trenujecie ze zniżką -25%
  • treningi grupowe EMS – według grafika zajęć na Fitssey – trenując w grupie maks. 4 osoby płacisz za karnet 25 % taniej!

Stała współpraca i działanie z trenerem to droga do trwałej transformacji i osiągnięcia maksymalnych korzyści z naszych treningów. To inwestycja w zdrowie, samoocenę i jakość życia. Daj sobie szansę na pełne doświadczenie treningowe i dołącz do naszej społeczności na dłuższy okres, aby zbudować fundamenty dla zdrowszego, aktywniejszego i bardziej spełnionego życia.

Oferujemy również:

REGULARNE TRENINGI

Nie musisz martwić się o brak dostępnych miejsc na trening. Nasi trenerzy na pewno zadbają o to, abyś dzięki regularności w treningach osiągnęła/osiągnął swój cel.

PŁATNOŚĆ ZA TRENING 

Masz możliwość płatności za karnet online lub na miejscu terminalem czy gotówką. Dla zajęć grupowych EMS istnieje też opcja płatności cyklicznych. Kwota abonamentu zostanie automatycznie pobrana co miesiąc, co pozwoli Ci skupić się na treningach, a nie na formalnościach.

 

GWARANTOWANA PULA WEJŚĆ

Możesz trenować metodą EMS oraz konwencjonalnie. Nie martw się jeśli planujesz wyjazd – treningi przechodzą na kolejny okres. Będziesz miał(a) możliwość uczestniczenia w regularnych sesjach treningowych, które pomogą Ci osiągnąć cele treningowe!

 

WYPOŻYCZENIE STROJU EMS

Dla Twojej wygody, oferujemy Ci wypożyczenie stroju EMS na czas trwania treningu. Dzięki temu masz pewność, że jesteś odpowiednio wyposażony(a) do efektywnego treningu.

 

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!