fbpx

O treningu EMS

Czym jest trening EMS

Metoda treningowa EMS to połączenie aktywności fizycznej z elektryczną stymulacją mięśni. Od lat stosowana jest przez sportowców wyczynowych jako uzupełnienie treningu oraz fizjoterapeutów w celu przyspieszenia efektów rehabilitacji pacjenta.

Zalety treningu EMS?

Wymarzona sylwetka – Elektrostymulacja przyśpiesza Twój metabolizm, likwiduje cellulit, redukuje tkankę tłuszczową dzięki czemu jesteś w stanie łatwiej kontrolować wagę ciała.

10w1 – jednoczesna stymulacja aż 10 grup mięśniowych to gwarantowana poprawa osiągów sportowych.

Niwelowanie bólu pleców – wzmacnia rzadko trenowane mięśnie głębokie, które są odpowiedzialne za silne i zdrowe plecy.

Zauważalne efekty – Już po 8 -10 sesjach można zaobserwować widoczne zmiany w wyglądzie i swojego organizmu.

Poprawa kondycji – zwiększa wytrzymałość mięśniową, znacznie poprawia ogólną sprawność i kondycję, oraz wyrównuje niedoskonałości mięśniowe

Ochrona stawów – podczas treningu nie korzystamy z żadnych ciężarów, dlatego obciążenie stawów i ścięgien praktycznie nie istnieje. Trenuj bezpiecznie wykorzystując TRENING EMS – gwarancja minimalnego ryzyka kontuzji czy urazów ciała!

REFERENCJE

Z całego serca mogę polecić każdemu treningi personalne w studio Active Life. Bardzo dużo motywacji,super atmosfera więc na treningi chodzi się z uśmiechem i chęcią,pełen profesjonalizm co za tym idzie bardzo dużo wiedzy przekazanej podopiecznym i niemożliwe staje się możliwe! 😊

Anna

Active Life ma profesjonalnych instruktorów,którzy mobilizują do ćwiczeń a co za tym idzie i są efekty. Dzięki nim zmieniamy nawyki żywieniowe, stajemy się konsekwentni.w swoich ćwiczeniach .potrafią zmobilizować oraz stwarzają miłą atmosferę. Dziękujemy że jesteście

Anita Koszołko

Przygodę z studio treningu Active Life zaczęłam we wrześniu 2018 roku .Co mogę powiedzieć? Nie mogłam trafić lepiej trener Piotr to profesjonalista w każdym calu . Dzięki treningom poprawiło się samopoczucie oraz to co najważniejsze spadła waga aż o 30 kg. Gorąco polecam.

Elwira Raczak

Active Life to super miejsce😀, gorąco polecam👍👍, trener Piotrek ma zawsze indywidualne podejście do osoby, treningi są bardzo motywujące i zawsze wychodzę mimo zmęczenia mega zadowolona. Pełen profesjonalizm!

Zyta Sprutta

Wypełnij poniższy formularz

W ciągu 24h zadzwonimy

Przyjdź na konsultacje

Zmień swoje życie i realizuj cele

Skontaktuj się z nami

Ul. Jesionowa 7/4
64-100 Leszno

Tel. 731 003 416

Obserwuj nas