fbpx

SIŁOWNIA EMS | TRENING | ĆWICZENIA | ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNI | LESZNO

TRENING EMS to nowoczesny trening, pozwala przy minimum poświęconego czasu pozostać w znakomitej kondycji i równocześnie zadbać o sylwetkę!

ACTIVE LIFE wychodząc ku oczekiwaniom osób trenujących, wprowadziło TRENING EMS. Jeżeli nie chcesz ćwiczyć na siłowni przez wiele godzin w tygodniu, a chcesz jednocześnie wytrenować wszystkie duże grupy mięśni podczas jednego intensywnego treningu – skorzystaj czym prędzej z TRENINGU EMS.

Do kogo jest skierowany program?

Co obejmuje współpraca?

Jak dołączyć?

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h w celu umówienia dogodnego terminu konsultacji.

REFERENCJE

Z całego serca mogę polecić każdemu treningi personalne w studio Active Life. Bardzo dużo motywacji,super atmosfera więc na treningi chodzi się z uśmiechem i chęcią,pełen profesjonalizm co za tym idzie bardzo dużo wiedzy przekazanej podopiecznym i niemożliwe staje się możliwe! 😊

Anna

Active Life ma profesjonalnych instruktorów,którzy mobilizują do ćwiczeń a co za tym idzie i są efekty. Dzięki nim zmieniamy nawyki żywieniowe, stajemy się konsekwentni.w swoich ćwiczeniach .potrafią zmobilizować oraz stwarzają miłą atmosferę. Dziękujemy że jesteście

Anita Koszołko

Przygodę z studio treningu Active Life zaczęłam we wrześniu 2018 roku .Co mogę powiedzieć? Nie mogłam trafić lepiej trener Piotr to profesjonalista w każdym calu . Dzięki treningom poprawiło się samopoczucie oraz to co najważniejsze spadła waga aż o 30 kg. Gorąco polecam.

Elwira Raczak

Active Life to super miejsce😀, gorąco polecam👍👍, trener Piotrek ma zawsze indywidualne podejście do osoby, treningi są bardzo motywujące i zawsze wychodzę mimo zmęczenia mega zadowolona. Pełen profesjonalizm!

Zyta Sprutta

Wypełnij poniższy formularz

W ciągu 24h zadzwonimy

Przyjdź na konsultacje

Zmień swoje życie i realizuj cele

Skontaktuj się z nami

Ul. Jesionowa 7/4
64-100 Leszno

Tel. 731 003 416

Obserwuj nas